תיקון מחש רמת גן

מגוון רחב של שירותים אשר מוענקים על ידי החברה האיכותית ועתירת הניסיון שלנו בקריית מוצקין והסביבה:
• שירות שנתי: אתם יכולים ומוזמנים לחתום על חוזה למשך שנה עם החברה המקצועית והמנוסה שלנו וכך אתם יכולים לפנות אלינו בנוגע לכל שאלה שעולה לכם ולקבל ייעוץ שוטף לאורך התקופה הארוכה הזו. כאשר אתם רוכשים וחותמים איתנו על הסכם שירות שנתי אז אתם יכולים להנות ממגוון רחב של שירותים- אם זה דרך הטלפון על ידי נציגים מיומנים ומנוסים ואם זה דרך פגישה אישית עם הטכנאי אשר מגיע עד בית או המשרד של הלקוח/ה בקריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית חיים ועוד ומעניק לכם תמיכה מלאה והסבר שוטף על מהות הבעיה או התקלה ובמידה והבעיה לא נפתרת טלפונית אז המחשב שלכם נלקח באופן מיידי לתיקון ומוחזר במהירות האפשרית במצב תקין וזאת כמובן ללא תשלום נוסף כלשהו מצידכם. נושא השירות השנתי הינו מומלץ ומשתלם במיוחד עבור הלקוחות השונים. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת פרטים נוספים.
• שירות חודשי: כאשר אתם מקבלים את השירות החודשי אז אתם בעצם חותמים איתנו על הסכם למשך חודש ימים שבו תמורת תשלום אתם יכולים לפנות אלינו בנוגע לכל בעיה, ייעוץ והכוונה ולקבל שירות מלא ומקצועי ביותר מנציגים טלפונים מנוסים ומקצועיים וכמובן במידה והעניין לא נפתר טלפונית אז מוזמן מיידית אליכם טכנאי מיומן ועתיר ניסיון אשר עומד לשרותכם, עונה על כל שאלותיכם ומסביר לכם בנוגע לבעיה ובנוגע לתפעול היעיל של המחשב ולאחר מכן במידה והנושא לא נפתר אז המחשב שלכם נלקח למעבדת מחשבים בקריית מוצקין ומוחזר במצב תקין לאחר ביצוע בדיקה מקיפה לאיתור אפשרי של בעיות אחרות אשר עלולות להשבית את המחשב שלכם גם בעתיד. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת פרטים נוספים בנוגע לשירות החודשי ועלותו. כמובן שכאשר אתם רוכשים שירות כשלהו מטעמנו למשך תקופת זמן מוגדרת אז אתם לא משלמים מאום עבור התיקון של המחשב שלכם- גם אם מדובר בתיקון מורכב למדי. כמו כן, אנו מתחייבים להחזיר את המחשב שלכם במהירות האפשרית מהתיקון במצב הטוב ביותר וכך שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות.
• אופציית ביקור יחיד של טכנאי לבית או משרד הלקוח/ה בקריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית חיים או קריית ים והסביבה: כאשר מדובר על ביקור חד פעמי אז התשלום הוא בהתאם לצורך שלכם ושל המחשב שלכם. אם מדובר רק על הגעה של הטכנאי ותיקון התקלה במקום אז כמובן שהמחיר הינו זעום הרבה יותר לעומת מצב שבו יש צורך לקחת את המחשב שלכם למעבדת מחשבים בקריית מוצקין. נציג מקצועי מטעם החברה יכול להסביר לכם יותר בנושא אז אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונטפל בכם באופן מיידי.
• שירות בהתאם למספר השעות שנרכשות על ידי הלקוח/ה בקריית מוצקין והסביבה: יש לכם גם האפשרות לרכוש מספר שעות מוגדר של שירות אז יעניקו הנציגים והטכנאים המיומנים של החברה שלנו. ככל שאתם רוכשים כמות שעות גדולה יותר כך המחיר שאתם משלמים הינו נמוך יותר. ישנה אופציה לרכוש גם 100 וגם 200 שעות של שירות. כמו כן, המחיר הינו זול יותר בהשוואה למחיר השירות המוענק לשעת עבודה על ידי טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה בקריית מוצקין, קריית ביאליק והסביבה.
• שירות תוכנה מקצועי: כאשר אתם רוכשים שירות זה אז אתם מקבלים את כל התמיכה והייעוץ אשר נוגעים לתוכנה שלכם. כלומר, בדיקה מקיפה ותיקונים של מערכת ההפעלה שלכם כולל הסבר ותפעול טלפני על ידי נציג מקצועי מטעם החברה. כאשר אתם רוכשים שירות זה אז אנו מטפלים לכם בכל מה שקשור לתוכנה אך לא החומרה של המחשב. זהו שירות איכותי ביותר אך אם אתם רוצים להיות מה שנקרא "מכוסים מכל הכיוונים" אז עדיף לכם לרכוש את שירות התוכנה והחומרה האיכותי והמקצועי ובמחיר נוח ביותר בקריית מוצקין, קריית חיים והסביבה: במסגרת שירות זה אתם מקבלים תמיכה מלאה בכל הקשור למחשב שלכם, כולל התוכנה (מערכת ההפעלה) וגם בכל הקשור לחומרה (כגון, צורב לא תקין או מחשב אשר אפילו איננו נדלק). במסגרת שירות זה אתם מקבלים ייעוץ, הכוונה, הגעה של הטכנאי עד ביתכם או משרדכם בקריית מוצקין וקריית ביאליק וגם תיקון איכותי, מקצועי ומהיר של התוכנה והחומרה של המחשב במעבדת מחשבים בקריית מוצקין ובדיקה מקיפה וכוללת של המחשב לאיתור בעיות אחרות. אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים הנחוצים לכם בנוגע לשירות זה ושירותים מומלצים אחרים אשר מוענקים מטעם החברה המקצועית והאיכותית שלנו .פנו אלינו דרך האתר או בטלפון המופיע באתר עוד היום.

iPad 2 – מחשבי טאבלט ו

מחשבים בהתאמה אישית
מחירים מעולים