לפרמט את המחשב

המחשב נתקע,זוחל ממש ,גולש באיטיות באינטרנט מעמוד לעמוד,אולי אפילו נכבה מעצמו מידי פעם .
המחשבה הראשונה שקופצת לנו בראש היא שצריך לפרמט את המחשב והוא ישוב לתפקד כרגיל.
מיד בודקים מי מהחברים מכיר מישהו שמבין או מישהו מהמשפחה וכל מיני אלתורים כאלו ואחרים.
"מישהו שיודע לפרמט מחשב",ככה קוראים לזה היום ,כאילו שאין צורך בטכנאי מחשבים וכל אחד יכול לפרמט ולתקן לבד,אז למי שחשוב לו או לה המחשב ורוצה לשוב לפעילות במהרה ובמיוחד עם מדובר בלקוח עסקי – צריך לדעת כמה דברים לפני שהוא רץ לשכן שיפרמט לו את המחשב.

לפני שאנחנו מבזבזים כסף וזמן יקר ,במיוחד ללקוחות העסקיים שביניכם,ישנן כמה פעולות פשוטות שמומלץ לעשות לפני שמזמינים טכנאי מחשבים מוסמך לבדיקה ופרמוט המחשב במקרה הצורך.

נתקו את המחשב מהחשמל,בעזרת שואב אבק נקו את המחשב מבפנים,כולל את הפינות ושימו דגש על ניקוי המאווררים,בדקו שכל החיבורים במקומם והפעילו את המחשב מחדש.
לא תאמינו עד כמה אבק משפיע על תפקוד המחשב,מארז מחשב מאובק גורם להתחממות לא רצויה של המחשב,לנזק בלתי הפיך ולרעשים לא רצויים בזמן ההפעלה,טכנאי מחשבים מיומן יבדוק את נקיון מארז המחשב בראש ובראשונה.

במידה ועדיין לא נפתרה התקלה במחשב,אנחנו ממליצים לבדוק באמצעות טכנאי מחשבים מוסמך את מקור התקלה,ברוב המקרים פרמוט המחשב מבלי לרדת לשורש הבעיה,לא יעזור או רק ידחה את התקלה בימים ספורים או מספר שבועות בלבד.
תקלה חוזרת עולה בזמן ,בעצבים וכן – בכסף.

בצוות פי.סי.פיקסר  עובדים טכנאיי מחשבים מוסמכים,מקצועיים ובעלי ראש פתוח לפתרון תקלות חומרה ותקלות תוכנה במחשבים נייחים וניידים.
בקריאת שרות יישלח אליכם עד בית הלקוח או לעסק טכנאי מחשבים מוסמך אשר יבצע את כל הבדיקות הנדרשות כגון: ניקוי המחשב,בדיקת חיבורים,בדיקת רכיבים חיצוניים ועוד.
כל זאת על מנת לאתר את מקור התקלה שגרמה להאטת המחשב ולמנוע ממנה להתרחש בשנית.

במידה וניתן לפתור את התקלה במקום,טכנאי המחשבים יעשה זאת במקצועיות ואחריות מלאה,אם יש צורך בלקיחת המחשב למעבדה – תקבלו דיווח על התקלה,מהו פתרון התקלה ועלות התיקון ורק לאחר אישורכם תטופל הבעיה ומחשבכם יחזור אליכם באמצעות טכנאי המחשבים שטיפל בכם.

במקרים שאכן מדובר בפרמוט בלבד,מומלץ שטכנאי מחשבים מוסמך יעשה זאת ובכך ישיב את המחשב לפעילות תוך זמן קצר .
( פרמוט על ידי חובבן ולא על ידי טכנאי מחשבים מוסמך עלול לגרום נזק למחשב )

הזמן שלכם חשוב לנו ,בכל פעם שאנחנו שולחים טכנאי מחשבים אנחנו דואגים לפתרון מקצועי ,אמין ומהיר ככל שניתן ,אנחנו יודעים שהמחשב הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ואתם משתמשים בו למטרות עסקיות ופרטיות כאחד.

לייעוץ,מידע והזמנת טכנאי מחשבים מוסמך מחברת פי.סי.פיקסר חייגו – 050-7187770